Materiałowe

  • » mini

System Mini to bezinwazyjny system wyposażony w łożyska™ prowadzące z tyłu tkaniny, która po opuszczeniu rolety jest zasłonięta i niewidoczna dla użytkowników. Roleta Mini Fix zakł‚adana jest na ramę™ okienną za pomocą… uchwytów bez koniecznoś›ci nawiercania. Mocowanie FIX pozwala na korygowanie napięcia łożysk.

 

  • » w kasetach

System Uni to roleta, której materiał‚ osłonię™ty jest aluminiową… kasetą…. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych płaskich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wypięciu się materiał‚u przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu ś›wiatł‚a do pomieszczenia. Mechanizm samoblokujący pozwala w ł‚atwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości.

Kaseta i prowadnice dostę™pne są w kolorze: biał‚y, brą…z, zł‚oty dąb, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech, mahoń„, anoda. Dostępna również wersja PCV-kolor biały.

System Uni Besta z przystawka do klejenia, to roleta, której materiał‚ osł‚onięty jest estetyczną aluminiową… kasetą… przyklejaną… do ramy okiennej. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych prowadnicach przestrzennych przyklejanych do ramy okiennej. System ten nie zmniejsza światł‚a szyby, natomiast idealnie zatrzymuje przenikanie światł‚a słonecznego, a także zapobiega wypięciu się™ materiał‚u przy uchylonym oknie. Mechanizm samoblokujący pozwala w ł‚atwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokoś›ci.

Kaseta i prowadnice dostę™pne są… w kolorze: biał‚y, brą…z, zł‚oty dą…b, mahoń„, dą…b bagienny,orzech, sosna, anoda.

  • » wolnowiszące

Roleta Wolnowiszą…ca to tradycyjna osł‚ona okienna zastępują…ca zasłonę™ lub firanę .Roleta montowana jest do Ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsł‚udze, dzię™ki mechanizmowi ł‚ańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Mechanizm dostę™pny w kolorze białym.

  • » dachowe

Roleta dachowa system Dexolux to idealny system do osłonię™cia okna dachowego przed światłem sł‚onecznym i nadmiernym nagrzaniem poddasza. Wygodny mechanizm sprężynowy, umożliwia samoczynne zwijanie materiał‚u do kasety aluminiowej. Roleta idealnie współ‚gra z prowadnicami (wąska, szeroka) w zależnoś›ci od szerokoś›ci okna tym samym materiał nie fał‚duje się™, nie wypina i jest zawsze odpowiednio nacią…gnię™ty. Kaseta i prowadnice dostępne w kolorach: anoda, biały, brąz, sosna.

  • » rzymskie

Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać‡. Roleta podnoszona dzię™ki specjalnemu mechanizmu sterowanego ł‚ańcuszkiem. Możliwość‡ montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostę™pna w kolorze biał‚ym.

Zobacz również:

Idź na górę strony

Współpraca:

Mój obrazek

Kontakt:

P.P.U.H.ARS    22-600 Tomaszów Lubelski  ul. Lwowska 126/1b  tel. 84 665 0884, 660 612 146  email. biuro@ars-tomaszow.pl